Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

2013 Nissan Pathfinder Yeni İnceleme

Nissan Pathfinder kalitesini tüm dünyada kanıtlamış yeni nesil SUV olarak öne çıkıyor.

Sakin, rahat ve huzur veren bir iç ortama sahip 2013 model Nissan Pathfinder bu sade tasarımını 2014 Nissan Pathfinder modelinde de sürdürmeyi planlıyor.

Bir ailenin aralıksız 9.000 km yol yaparak test ettiği 2013 model Nissan Pathfinder çok uzun yollarda bile sürücü ve yolcularını yormadan konforlu seyehat sunuyor. Özellikle bagaj ve katlanan sürgülü arka koltuklar ile istediğiniz tüm iç yapıyı kolayca oluşturabiliyorsunuz.

Dijital menüsünden kendinize özel sürüş modunu seçerek yapacağınız yolculuğua ve fiziksek yapınıza uygun sürüş deneyimi sunan 2013 model Nissan Pathfinder’da eksi yön olarak ön olarak çok fazla kontrol düğmesi olduğu ve sürüş esnasında klime kontrolünün zor olduğu ön plana çıkıyor.

Direksiyon üzerinde yer alan telefon kontrol ve ses kontrol düğmeleri ve komutları ile yolculuk esnasında dikkat dağıtmadan otomobil müzik, ses kontrollerini ve telefon görüşmelerini yapmanıza olanak sağlıyor.

Arka koltukta PlayStation gibi konsol oyunları oynamanıza, film izlemenize olanak sağlayan monitör ve dijital sistem ile bir adım öne geçen 2013 model Nissan Pathfinder aynı zamanda park asistanı ile otomobilinizi kolayca park etmenizi sağlıyor.

2 yorum

  1. söyleyecek laf bulamıyorum ağzım açık kaldı.

Cevapla

Scroll To Top