En Son Yazılar

2014 Model Mazda 3 Tanıtıldı.

Yeni model Mazda 3‘ün bir önceki modele göre 6 cm daha uzun olan Hatchback versiyonu resmi olarak tanıtıldı.

Otomobili yöneten ve sürücüye çok fazla kolaylık sunan Aktif Sürüş Ekranı özelliği ile dikkat çeken 2014 Mazda 3‘de bilgi eğlence ve yönetim konsolu rakiplerine göre çok üstün özellikler barındırıyor.

mazda 3

Dış tasarımda orjinallikten uzaklaşmadan yenilikler yapılan Yeni Model Mazda 3 de 2.0 litre 155 beygir gücünde ve 2.5 litre 185 beygir gücünde iki farklı motor seçeneği mevcut.

Her iki motor seçeneği de 6 ileri otomatik vites ve i-ELOOP fren enerji sistemi ile birlikte geliyor. i-ELOOP sistemi ile yavaşlama durumunda fren yerine elektrik üretimi yapan yeni teknoloji ile bu elektrik otomobilin dijital sistemlerinde kullanılıyor.

Mazda 4

Yakıt ekenomosi alanında oldukça yenilikler olduğu söylenen 2014 Mazda 3 ün yakıt tasarrufu alanındaki özellikleri henüz resmi olarak açıklanmadı.

Fiyat, Kullanılabilirlik, Yakıt Ekonomisi alanlarında dikkatleri üzerinde toplaması beklenen Yeni Model Mazda 3 kendinden önde olan rakipleri Toyota Corolla ve Ford Focus‘a ne kadar üstünlük sağlayacağı yakın zamanda ortaya çıkacaktır.

Cevapla

Scroll To Top