Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

2014 Porsche Panamera 4S Executive İncelemesi ve Sürüş Notları

7 ileri otomatik vitesi, oldukça geniş iç hacmi ile büyük bagajı ve Porsche’nin sportif yönünün buluşmasından meydana gelen süper bir aile otomobili karşımıza çıkıyor.

3.0 litre V6 motoruyla 420 beygir güç üreten yeni model Porsche Panamera 4S Executive tam bir geniş aile spor otomobili.

Arka koltuklarında hemen hemen ön koltuklar kadar konfor ve fonksiyon bulunduran 2014 Porsche Panamera 4S Executive 100km hıza 5.4 saniyede çıkabiliyor.

Porsche sedan veya Porsche uzun hatchback diyebileceğimiz uzun dingil mesafeli otomobilde aynı zamanda Hybrid teknolojisine yer verilmiş.

BMW 7 Serisi ve Mercedes-Benz S-Class otomobillere göre bir adım önde olan 2014 Porsche Panamera 4S Executive şöförlü otomobil alıpda Porsche’yi ne yapacaksın diyenlere çok iyi bir cevap niteliğinde.

Bu otomobili hem şöför koltuğunda hemde arka koltukda gitmek isteyecek lüks ve spor otomobil tutkunları ağırlıklı olarak alabilir.

Optimöum konfor ve rahatlık için arka koltukların herbirine özel ısıtma, havalandırma sistemleri mevcut olan yeni Panamera’da hem önde hemde arkada 7 inçlik dijital çerçeve yer alıyor.

Toyota’nın başlattığı eski tarz ama teknolojik ön konsol akıntısından esinlenilmiş olan yeni Panamera’da dış kameralar ile heryeri detaylıca görmek mümkün hale geliyor.

Daha detaylı inceleme için fotoğraflara göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Cevapla

Scroll To Top