Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Etiket Arşivi: Autoshow

Tokyo MotorShow Ziyaretçilerini Bekliyor. 23 Kasım 1 Aralık 2013

Tokyo otomobil fuarı

22 Kasım gecesi kapılarını basına açacak olan Japonya ve uzak doğunun en prestijli otomobil fuarı Tokyo Motorshow 23 Kasım 1 Aralık arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Devamını Oku »

Suzuki Authentics Concept Shanghai Otomobil Fuarında

Suzuki SX4 modelinin sedan versiyonu yerine geliştirdiği Suzuki Authentic rakipleri karşısında beklentileri fazla tatmin etmedi. Devamını Oku »

Şangay Otomobil Fuarı Fotoğrafları

Çinin en büyük otomobil fuarı Shanghai Motor Show 2013 de birbirinden güzel otomobiller gösterildi. Devamını Oku »

Nissan Friend-Me Concept Soğuk Kanlı Bir Melez.

Şangay Otomobil Fuarından tanıtılan sedan-hatchback karşımı soğuk ve farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Nissan Friend-Me Concept özellikle genç kesime hitap ediyor. Devamını Oku »

Yeni Renault Alpine A110-50 Concept Şangay Otomobil Fuarında Tanıtıldı.

Orijinal Renault A110 50. yıldönümünü geçmesi nedeniyle Shanghai Otomobil Fuarında Renault Alpine A110-50 özel konsept tanıtımı yapıldı. Devamını Oku »

2014 Porsche Panamera S E Hybrid Şanghay Auto Show’da Tanıtıldı.

Elektrikli Porsche helede Porsche Panamera olurmu demeyin. Porsche yaptı ve Çin otomobil fuarında tanıttı. Devamını Oku »

Yeni BMW X4 Shanghai Motor Show Tanıtıldı.

Shanghai Motor Show ilk gününde tanıtılan ve ilgi çeken BMW X4 Aerodinamik ve sport şekli ile göz dolduruyor. Devamını Oku »

Şangayda Volkswagen CrossBlue Coupe İçin Yeni Görüntüler Yayınlandı.

Volkswagen’in Şangay Otomobil Fuarında tanıtacağı CrossBlue Coupe modeli için yeni görüntüler basın ile paylaşıldı. Devamını Oku »

Şangay fuarı Öncelsi Volkswagen CrossBlue Coupe görüntüleri sızdı.

Çinin en büyün otomobil fuarı olan Şangay Autoshow’da tanıtılması beklenen Volkswagen’inin konsept otomobili CrossBlue Coupe’ye ait çizimler basına sızdı. Devamını Oku »

Mercedes-Benz Concept GLA ​​Şangay’da tanıtılacak.

Mercedes-Benz’in yeni modeli Concept GLA’nın bazı fotoğraflarını ​​Şangay otomobil fuarından önce basınla paylaştı. Devamını Oku »

Scroll To Top