Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Etiket Arşivi: ikinci el

İkinci El Araç Almanın Püf Noktaları

Araç almak isteyenler için önceden sadece hafta sonları kurulan açık oto pazarları ya da galeriler bulunmaktaydı. Fakat bu pazar dijital teknolojinin hayatımıza girmesiyle biraz gözden düştü. Artık ikinci el araç alım satımları internet üzerinden gerçekleşebiliyor. Almak istediğiniz aracın özelliklerine, görüntüsüne bakabiliyor ve karar verebiliyorsunuz. 2. El araç Alırken Neye Dikkat Etmeli? Tabi ikinci el araç alınırken dikkat edilmesi gereken birçok ... Devamını Oku »

2. El Araç Satışlarında En Çok Tercih Edilen Markalar

2el araç sahibi olmaya karar verdiğimiz durumlarda internet üzerinden ya da belirli kaynaklardan faydalanarak uzun soluklu bir araştırma sürecine gireriz. Alacağımız aracın özellikleri, kullanımı, kronik arızaları hatta hangi ülkede üretildiğine kadar bilgi sahibi olmak bu konuda bize ciddi faydalar sağlar. Satışlarda belirli markaların araçları ve piyasada oldukça tercih edilen modelleri vardır. Sizler için en çok tercih edilen bu araçları araştırdık. ... Devamını Oku »

2. El Opel mi Arıyorsunuz?

İkinci El Opel

İkinci el otomobil satışı sıfır otomobil satışının üzerinde seyrederken ikinci el otomobil alanlar için bazı kriterler ön plana çıkmaktadır. Bunlardan birincisi ikinci el piyasası hareketli olan ve elde kalmayacak sağlam bir araç olmasıdır. Bu alanda Claudia Schiffer’ında “O bir Alman” sloganıyla reklam yüzü olduğu ve son yıllarda Türkiye’de yükselişe geçen Opel marka araçlar tercih edilmektedir. İkinci el otomobiller için en ... Devamını Oku »

Scroll To Top