Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Etiket Arşivi: kampanya

Fiat’tan Ticaretin Ustalarına Büyük Fırsat

Türkiye’nin en çok tercih edilen ticari araç markası Fiat’ın ticari araç sahiplerine yönelik kampanyaları Kasım ayında da devam ediyor. Fiat’ın ticari araç kampanyası kapsamında Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico araç modellerine Kasım ayı boyunca 30.000 TL’ye 24 Ay %0 faizli kredi avantajıyla sahip olabilirken, Ducato araçları 60.000 TL’ye 48 Ay %0,96 faizli kredi avantajıyla satın alabilirsiniz. Peşin olarak alacağınız Ducato ... Devamını Oku »

Uzun Yolda Yeni Yol Arkadaşınız Ducato

Fiat’ın ticari araçları arasında daha geniş, daha dayanıklı ve yüksek performansıyla öne çıkan Ducato Ailesi, güçlü bir iş ortağı olmaya aday. Şık dış tasarımıyla sınıfının en iyi tasarımına sahip modellerden biri olan Fiat Ducato, hafif ticari araç kavramıyla birlikte güçlü bir dinamizm, güvenlik, kalite ve dayanıklılık hissini ortaya koyuyor. Gelin Ducato Van ve Ducato Minibüs modellerini yakından tanıyalım: Fiat Ducato ... Devamını Oku »

Fiat ticari araçlarda büyük fırsat: 30.000 TL 30 Ay 0% faizli kredi

Kasım ayında Fiat’dan ticari araç alacak olanları çok özel fırsatlar bekliyor. Fiat ticari araç modelleri için Kasım ayına özel kredi kampanyası sayesinde 30.000 TL 30 Ay 0% faizli kredi avantajı ile yepyeni bir Fiat Doblo, Fiorino ya da Ducato sahibi olunabiliyor. Fiat ayrıca; 10 Numara Fiat programına dahil olanlara özel 1000 TL takas indirim avantajı sunuyor. “www.10numarafiat.com” adresinden detaylarına erişilebilen ... Devamını Oku »

Fiat’ın SUV Modeli Freemont’da Ağustos Ayı Fırsatı

Fiat’ın, sınıfında hem en büyük hem de en güvenli modeli Freemont, ağustos ayı boyunca çok özel fırsatlarla otomobilseverlerin beğenisine sunuluyor. Kampanya kapsamında, 2013 model yılı Fiat Freemont’a sahip olmak isteyenler 69.900 TL peşin, 69.900 TL 12 ay sonra ödeme fırsatına sahip olacak. SUV araçlar arasında dikkat çeken ve Türkiye pazarına hitap eden SUV tasarım, kullanım özellikleriyle AWD 4×4 çekiş sistemi ... Devamını Oku »

Fiat ticari araçlarda mayıs ayında sıfır faiz fırsatı

Fiat ticari araçlarda Mayıs ayı boyunca 18 ay sıfır faiz olanağı sunuyor. Fiat Mayıs ayına özel olarak ticari araçlarda “18 bin lira, 18 ay sıfır faiz” avantajı sunuyor. Daha düşük peşinat ödemek isteyenlere “40 bin TL 48 aya kadar yüzde 0.99 faizli” kredi avantajı yer alıyor. Nakit alımı tercih edenlere ticari araçlarda ilave bin lira indirim yapan Fiat’ın Fiorino modeli ... Devamını Oku »

Bunu Blogumda Paylaşabilirim. Hürriyet Benim.

Hürriyet; gündeme dair cesur bir projeyle karşımızda. TBWA\ISTANBUL’un hazırladığı proje kısa zamanda oldukça ses getirdi. Din, dil, ırk, cinsiyet ayırt etmeden bireysel özgürlükleri konu alan projenin amacı Türkiye’nin dört bir yanından insanların hürriyetlerini dile getirmeleri ve seslerini duyurmaları… Bu proje katılımcıların kendi hürriyetlerini anlatmaları için tasarlandı, katılımcılar videolarını oluştururken ilham versin diye de bir film hazırlandı. Hürriyet, herkesi kendi hürriyet ... Devamını Oku »

Scroll To Top