Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Etiket Arşivi: oto servis

Markaya Özel Oto Servis Portalı

Türkiyenin en kapsamlı oto servis rehberi projesi olan www.otoservis.com.tr portalı her otomobil markası için ayrı özel marka servis portalı projesini başlattı. Nissan oto servis markasını ele alırsak Sadece nissan ve nissan alt modellerinin bilgileri ve nissan otomobillere hizmet veren servisler ile sadece nissan markasını ilgilendiren haberlerin yer aldığı www.nissanotoservis.com portalı bunlardan ilki olarak açılmıştı. şuan 17 farklı marka için 17 ... Devamını Oku »

En Yakın Oto Servis Nerede?

Türkiye’deki bütün otomobil markaları için yetkili servisler ve özel servisleri tek adres altında toplamak hedefiyle yola çıkan www.otoservis.com.tr portalı yoluna hızla devam ediyor. Otomobil markasına göre, aradığınız servis hizmetine göre, anlaşmalı kasko firmasına göre, il ve ilçeye göre hatta harita üzerinde size mesafesine göre oto servisleri size listeleyebilen Oto Servis portalı üzerinden size hitap eden oto servis firmasını kolayca bulabilirsiniz. Otomobil ... Devamını Oku »

Oto Servis Portalı

Türkiye’deki bütün otomobil markaları için oto servis listesi tek adreste. Türkiye’nin en kapsamlı Oto Servis portalı olmak için projelendirilen  www.otoservis.com.tr  de bütün markaların yetkili servisleri ve bu markalara hizmet veren genel servis bilgilerini bir arada bulabilirsiniz. Geliliştirilme aşamasında olan  www.otoservis.com.tr de il ve ilçeye göre markaya göre size en yakın ve aracınıza doğru hizmeti verecek olan oto servisi bulabilir bu oto servisinin ... Devamını Oku »

Scroll To Top