Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Etiket Arşivi: otomobil

Artık Arabalar da Akıllı!

Turkcell Kopilot ile Arabanızın ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın! Varsayalım insan soyu kaldırılıp her şeyin kendiliğinden gelişip olgunlaştığı, sütlerin balların yerden kaynadığı, yiyeceklerin dallarından koparılmayı beklediği, herkesin gönlünden geçirdiğini hiç vakit kaybetmeksizin önünde bulduğu ve elde etmekte hiç zorlanmadığı bir Utopia ülkesine götürüldü. O zaman ne yaparlardı bu insanlar? Schopenhauer’un Hayatın Anlamı adlı eserinde bahsettiği bu durum aslında sahip olduğumuz şeyler ... Devamını Oku »

Her İhtiyacı Karşılayan 4×4 Araçlar

4×4 araçlar daha koltuğuna oturduğunuz anda size özgürlük vadediyor. Diğer araçlardan inip bir pikap otomobil koltuğuna geçtiğinizde, aracın rahatlığından ve konforundan, sağlamlığını ve engel tanımazlığını hissediyorsunuz. Daha sonra zaten gaza bastığınızda hissettiğiniz o güçle önünüze çıkan her engeli zorlanmadan aşıp gidiyorsunuz. En zor arazilerde bile konforlu bir sürüş sunan 4×4 arazi araçları, çift kabin pikap ya da tek kabin pikap araba gibi model seçenekleriyle alıcısına çeşitli seçenekler sunuyor. Arkadaşlarıyla ... Devamını Oku »

LPG yedek parça ihtiyaçlarınıza online çözümler.

LPG yedek parça ihtiyaçlarınıza online çözümler. Uygun fiyat avantajı ile Türkiye’nin her yerine hızlı gönderim!… Dünyada internet teknolojilerinin hızla gelişmesi, farklı ihtiyaçları da beraberinde getirmektedir. LPG yedek parça ihtiyaçlarınızda da en büyük online alışveriş sitelerinden birisi otogazmarket.com e-ticaret sitesi gelmektedir. Otogazmarket.com sitesi online alışveriş sitesi olmasından ziyade, bünyesinde barındırdığı binlerce ürün portföyü ile ülkemizin en iyi LPG parçaları satışı yapan ... Devamını Oku »

2017 En Çok Satan Araçlar

2017 yılı Ocak ayından son aylara geldiğimiz günlere kadar ülkemizde en fazla satışı yapılan araç markaları; Volkswagen, Renault, Mercedes-Benz, Peugeot, Fiat, Ford, Toyota, Dacia, Opel ve Hyundai olarak açıklandı. Araç almak isteyenler hangi görüşe göre bu araçları seçti bilinmez ama bu markaların kendilerine göre araç alıcılarını büyüleyecek özelliklerinin olduğu da bilinenler arasında. En çok satan araçlar içinden kendisi için araç ... Devamını Oku »

Mercedes-Benz, yakıt hücreli hibrit otomobili

Mercedes-Benz, 14-24 Eylül tarihlerinde ziyarete açık olacak 2017 Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA), mobilitenin geleceğine yön veren çözümlerle yer alıyor. Bu yıl 67’ncisi düzenlenen Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Mercedes-Benz, görkemli standında ziyaretçilerini dijital görüntülerle odağına aldığı geleceğin otomobil dünyasına yolculuğa çıkarmaya hazırlanırken yenilikçi konsept otomobillerin de aralarında olduğu 100’e yakın aracını sergiliyor. Mercedes-Benz’in 11.000 metrekareye kurulu fuar alanının planlaması ve ... Devamını Oku »

Motor yağı nasıl değiştirilir?

Araçlarının bakımlarını kendileri yapan bir çok otomobil meraklısı bulunmaktadır. Otomobil meraklılarının yaptığı araç bakımlarından bir tanesi de otomobil yağı değişimidir. Aracınızın yağını kendiniz değiştirek aynı zamanda maliyetten de tasarruf edebilirsiniz. Araç bakımı söz konusu olduğunda güvenlik her zaman önceliklidir. Bu nedenle, ilk defa yağ değiştiriyorsanız veya daha önce defalarca yağ değiştirmiş olsanız dahi motor yağı değiştirme işlemini güvenli ve verimli ... Devamını Oku »

Kuveyt Türk Kredisiyle Araç Alma İmkânı

Şimdiye kadar hiç taşıtınız olmadı ise size Kuveyt Türk Faizsiz Bankacılık katılımcıları için Kuveyt Türk araç kredisi veriyor. Bu sayede dar gelirli vatandaşlar bile, küçük küçük taksitler ile araç sahibi olabiliyor. Bu araç kredisinin diğer bankalardan farkı Kuveyt Türk’ün tanımış olduğu hakların içinde hem ikinci el için kredi verebildiği hem de sıfır araçlar için kredi verdiği sayılıyor. En avantajlı teklifleri ... Devamını Oku »

Çocuğunuzla Arabalar 3 Filminin Heyecanını Paylaşın!

Otomobil tutkunuzu çocuğunuzla beraber paylaşmak ister misiniz? O halde 16 Haziran’da vizyona girecek Arabalar 3 (Cars 3) filmi tam size göre! İçindeki tüm karakterlerin birer araba olduğu animasyon filmi ile çocuğunuzun otomobillere olan ilgisi pekişecek, baba oğul aynı hobiyi paylaşmanın keyfini çıkarabileceksiniz. İlk olarak Eylül 2006’da gösterime giren Arabalar, İngilizce adıyla Cars filmi sıra dışı konseptiyle küçük büyük herkesin ilgisini ... Devamını Oku »

Araçlarımız İçin Olmazsa Olmaz Kasko Sigortası

Günümüzde değerli olan mallarımızdan birincisinin ev olduğu ikincisinin ise araba olduğu hepimiz tarafından bilinmektedir. Evlerin deprem sigortası ve hırsızlık sigortası veya farklı sigorta çeşitlerine karşı sigortalatması gibi araçların da bir takım korunma sigortaları vardır. Korunma altına sigorta ile alınan araçlar kaza, kayıp ve bir takım doğal afetlerden dolayı zarar gördüklerinde araçların tüm giderleri sigortalar tarafından ödenerek araç sahibi bu kaza ... Devamını Oku »

İkinci El Araç Almanın Püf Noktaları

Araç almak isteyenler için önceden sadece hafta sonları kurulan açık oto pazarları ya da galeriler bulunmaktaydı. Fakat bu pazar dijital teknolojinin hayatımıza girmesiyle biraz gözden düştü. Artık ikinci el araç alım satımları internet üzerinden gerçekleşebiliyor. Almak istediğiniz aracın özelliklerine, görüntüsüne bakabiliyor ve karar verebiliyorsunuz. 2. El araç Alırken Neye Dikkat Etmeli? Tabi ikinci el araç alınırken dikkat edilmesi gereken birçok ... Devamını Oku »

Scroll To Top