Perşembe , 24 Ağustos 2017
En Son Yazılar

Etiket Arşivi: otomobil

Kuveyt Türk Kredisiyle Araç Alma İmkânı

arac ktredi

Şimdiye kadar hiç taşıtınız olmadı ise size Kuveyt Türk Faizsiz Bankacılık katılımcıları için Kuveyt Türk araç kredisi veriyor. Bu sayede dar gelirli vatandaşlar bile, küçük küçük taksitler ile araç sahibi olabiliyor. Bu araç kredisinin diğer bankalardan farkı Kuveyt Türk’ün tanımış olduğu hakların içinde hem ikinci el için kredi verebildiği hem de sıfır araçlar için kredi verdiği sayılıyor. En avantajlı teklifleri ... Devamını Oku »

Çocuğunuzla Arabalar 3 Filminin Heyecanını Paylaşın!

araba1

Otomobil tutkunuzu çocuğunuzla beraber paylaşmak ister misiniz? O halde 16 Haziran’da vizyona girecek Arabalar 3 (Cars 3) filmi tam size göre! İçindeki tüm karakterlerin birer araba olduğu animasyon filmi ile çocuğunuzun otomobillere olan ilgisi pekişecek, baba oğul aynı hobiyi paylaşmanın keyfini çıkarabileceksiniz. İlk olarak Eylül 2006’da gösterime giren Arabalar, İngilizce adıyla Cars filmi sıra dışı konseptiyle küçük büyük herkesin ilgisini ... Devamını Oku »

Araçlarımız İçin Olmazsa Olmaz Kasko Sigortası

arac_kasko

Günümüzde değerli olan mallarımızdan birincisinin ev olduğu ikincisinin ise araba olduğu hepimiz tarafından bilinmektedir. Evlerin deprem sigortası ve hırsızlık sigortası veya farklı sigorta çeşitlerine karşı sigortalatması gibi araçların da bir takım korunma sigortaları vardır. Korunma altına sigorta ile alınan araçlar kaza, kayıp ve bir takım doğal afetlerden dolayı zarar gördüklerinde araçların tüm giderleri sigortalar tarafından ödenerek araç sahibi bu kaza ... Devamını Oku »

İkinci El Araç Almanın Püf Noktaları

Untitled-1

Araç almak isteyenler için önceden sadece hafta sonları kurulan açık oto pazarları ya da galeriler bulunmaktaydı. Fakat bu pazar dijital teknolojinin hayatımıza girmesiyle biraz gözden düştü. Artık ikinci el araç alım satımları internet üzerinden gerçekleşebiliyor. Almak istediğiniz aracın özelliklerine, görüntüsüne bakabiliyor ve karar verebiliyorsunuz. 2. El araç Alırken Neye Dikkat Etmeli? Tabi ikinci el araç alınırken dikkat edilmesi gereken birçok ... Devamını Oku »

2017 Fiat Linea Fiyatı Belli Oldu

untitled

2016 yılı içinde en çok araç satış rakamına sahip olan Fiat ailesi 2017’ye de oldukça iddalı bir giriş yaptı. Tabi bu durumun oluşmasında Fiat Egea ve Linea gibi popüler binek araç modellerin yer almasının payı da hiç şüphesiz çok büyük.  Özellikle düşük fiyata sahip Fiat Linea’nın yeri geçmişten beri hem tüketici hem de Fiat ailesi içinde ayrı bir öneme sahip ... Devamını Oku »

YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!

haydar-colakoglu-yolo-uygulama

Ulaşımda En Pratik Yol O!  sloganı ile yola çıkan ve Uber’in karşılaştığı en güçlü rakip olan girişim YOLO için geri sayım başladı. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi gören şehir içi, konfor ve kaliteyi birleştiren yolculuklar sağlayan platformlara bir yenisi daha ekleniyor. Kısa süre içinde hayatımızda farklı bir yer edinmeyi hedefleyen girişimin adı YOLO. YOLO, şehir içinde lüks segment ... Devamını Oku »

Düşmeyi Engelleyen Motorsiklet BMW Motorrad

bmw-vision-next-100-motor

Evet doğru duydunuz BMW markası Motorrad modeli ile motordan istesenizde düşemeyeceğiniz bir teknoloji geliştirdi. Vision Next 100 akımı BMW ile Lit Motors ortak projesi elektronik denge sistemi ile motordan düşmeyi engelleyen bir tekonoloji geliştirdi. Oldukça iddali olan bu model Los Angels’da tanıtıldı bile. Görüntüsünden geleceğin motorsikleti olarak anlaşılan bir motor ayrıca özel gözlüğü ile direk gözlik ekranından göstergeleri kontrol eden ... Devamını Oku »

Miles&Smiles Kredi Kartı ile MTV ödeyenler 3 taksit kazanıyor

milesmiles-mtv

Her motorlu araç sahibinin ödemek durumunda olduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi için son günler yaklaşıyor. Devlet tarafından belirlendiği üzere her yıl Ocak ve Temmuz ayında iki seferde ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ikinci taksiti için belirlemiş olan son gün 31 Temmuz. MTV borcunu Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den veya bankalardan ödeyebilirsiniz. Ödemeyi nakit veya kredi kartıyla yapmanız mümkün. MTV tutarlarının ... Devamını Oku »

MTV ödemelerinizi Bonus ile 3 taksitle yapın

bonus-mtv-odeme

Her yıl Haziran ve Temmuz aylarında iki taksit şeklinde ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi zorunlu bir vergi türü. Temmuz ayının gelmesi ile birlikte MTV ödemelerinin tarihi de gelmiş oldu. MTV sorgulama yaptıktan sonra, ikinci taksit ödemenizi son günü olan 31 Temmuz’a kadar ödemeyi ihmal etmeyin. Aracınızın MTV borcunu Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den veya bankalardan ödeyebilirsiniz. Ödemeyi nakit veya kredi ... Devamını Oku »

2. Elde Oto Ekspertiz’in Önemi

Screenshot_1

İkinci el otomobil piyasasında en önemli sorun güven eksikliği olarak yer alırken araç alım satımlarında görünmeyen kusurlar ileride birçok sıkıntıya sebep olabilmektedir. İkinci el araç alırken öncelikle sağlam bir ekspertiz raporunun olmasına dikkat edilmeli. Sahibin bilip söylemediği yada hiç bilmedeiği bir problem büyük umutlarla ve heyecanla aldığınız aracınızda problemlere neden olabilir ve sizi araçtan dahi soğutabilir. Peki Ekspertiz nerede ,nasıl ... Devamını Oku »

Scroll To Top