Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Fiat’tan Ticaretin Ustalarına Büyük Fırsat

Türkiye’nin en çok tercih edilen ticari araç markası Fiat’ın ticari araç sahiplerine yönelik kampanyaları Kasım ayında da devam ediyor. Fiat’ın ticari araç kampanyası kapsamında Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico araç modellerine Kasım ayı boyunca 30.000 TL’ye 24 Ay %0 faizli kredi avantajıyla sahip olabilirken, Ducato araçları 60.000 TL’ye 48 Ay %0,96 faizli kredi avantajıyla satın alabilirsiniz. Peşin olarak alacağınız Ducato araçlarda ise cazip indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, Fiat’ın Yeni Doblò, Fiorino veya Pratico modellerinden birine sahip olmak isteyenler 30.000 TL’ye 24 Ay vadeli %0 faizli cazip kredi fırsatından faydalanabiliyor. Ducato modellerinden birini tercih edenler ise 60.000 TL’ye 48 Ay vadeli %0,96 faizli kredi avantajı elde ediyor.

Daha uzun vadeli ödeme seçeneği arzu eden müşterilere ise Yeni Doblo, Fiorino ve Pratico modelleri için 40.000 TL’ye 48 Ay vadeli %0,78 faizli kredi imkânı sunuluyor.

Fiat’ın cazip fırsatı ile Ducato ve Pratico araçları nakit almayı düşünenler de kazançlı çıkıyor. Buna göre Fiat Pratico ve Ducato’ları peşin olarak %3 indirimli alabiliyorsunuz.

Kasım ayında Fiat Fiorino’yu 35.740 TL, Yeni Doblo’yu 42.450 TL , Ducato Van’ı ise 59.660 TL den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Buna ek olarak, “İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” diyerek müşterilerinin hayatını kolaylaştıran 10 Numara Fiat, ticari aracını yenilemek isteyen 10 Numara Fiat üyelerine 500 TL takas fırsatı sunuyor. Ayrıca Ducato kamyonete özel 1.500 TL Takas İndirimi de Fiat showroomlarında sizleri bekliyor.

Doblo Cargo

Fiat Doblo modellerinin en iddialısı Yeni Doblò Cargo, geniş iç hacmi, konforu ve gelişmiş donanımlarıyla benzersiz bir iş ortağı. Farklı boyutlarıyla ihtiyaçlarınıza göre seçenekler sunan Doblo Cargo ile yeteneklerinizi ve gücünüzü arttırabilirsiniz.

Cargo XL versiyonu  esnek ve pratik hacim özellikleriyle dikkat çekerken, Maxi modeli yüksek tavanıyla öne çıkıyor. Maxi’nin yüksek tavanı sayesinde uzun eşyaları dik bir şekilde yükleyebiliyorsunuz.

Cargo XL modelinde yolcu koltuğu katlanarak 5,4 m3’e varan yükleme kapasitesi oluşuyor. Tabanındaki 6 kanca ile yükü kolayca sabitleyip yan duvarlardaki aydınlatma ile yükleme bölümü aydınlanıyor.

Doblo Cargo, yakıt tasarrufu ve daha düşük CO2 salınımı sağlayan Start&Stop sistemine sahip.  Böylece trafikte hareketsiz kaldığınızda motor geçici olarak duruyor ve bu sayede %15 oranında yakıt tasarrufu edip, CO2 salınımını azaltabiliyorsunuz. (1.3 Multijet II’de 126 gr/km)

Doblo Cargo, yakıt tüketimi konusunda kullanıcılarını üzmüyor. 1,3 90 HP Ecojet motoru ile 100 km’de ortalama 4,4 lt/ yakıt harcamasıyla hafif ticari araç pazarında en az yakıt tüketen araçlardan biri.

Fiorino

Fiat Fiorino modelleri arasında konforlu ve işlevsel bir seçim olan Fiorino Combi, üçüncü sıradaki camıyla ferah bir mekan yaratırken, yukarı açılan arka kapısıyla yükleme kolaylığı sağlıyor.

Fiorino’da çok sayıda cep ve büyük bir torpido gözü var. Kişisel eşyalarınızı ve dizüstü bilgisayarınızı bile alabilecek bu gözlerde iş ile ilgili tüm evraklarınızı rahatça saklayabiliyorsunuz.

Fiorino Combi, Cargo ve Panorama olmak üzere üç modele sahip. Fiorino CombiMix’de ağır yükleri kolayca taşıma imkanınız var. Bunun için arka koltuğu katlayıp aracın yük hacmini 2.5 m3′ e yükseltmeniz yeterli.

Ayrıca hesaplı ve çevreye duyarlı teknolojileriyle de biliniyor. CombiMix’in Start&Stop sistemi, trafikte dururken otomobilin motorunu devre dışı bırakarak yakıt tüketiminde %10, CO2 salınımında ise %4 oranında avantaj sağlıyor.

Fiat’ın ticari araç kampanyaları ile birbirinden güzel ticari araç modellerine uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Fiat modelleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için www.fiat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

doblo-cargo

Cevapla

Scroll To Top