Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Kuveyt Türk Kredisiyle Araç Alma İmkânı

Şimdiye kadar hiç taşıtınız olmadı ise size Kuveyt Türk Faizsiz Bankacılık katılımcıları için Kuveyt Türk araç kredisi veriyor. Bu sayede dar gelirli vatandaşlar bile, küçük küçük taksitler ile araç sahibi olabiliyor. Bu araç kredisinin diğer bankalardan farkı Kuveyt Türk’ün tanımış olduğu hakların içinde hem ikinci el için kredi verebildiği hem de sıfır araçlar için kredi verdiği sayılıyor. En avantajlı teklifleri sunan Kuveyt Türk bu konuda 48 aya varan vadelerle müşterilerini rahatlatıyor.

İkinci el araçlarda müşterilerine peşinatlarda indirimler ve buna bağlı olarak peşin ödeme indirimleri de yapıyor. Tüm araç peşinatları ve taksit hesaplamaları Kuveyt Türk internet sitesi adresinden yapılabilirken Kuveyt Türk araç alacak olanlara sesli yanıt sistemi ve canlı destek ile telefonlarıyla da bir çok bilgi ve destek sağlıyor.

Bir Bankadan Beklenilen Nedir?

Banka müşterileri genellikle bankalardan almak istedikleri ev veya araç gibi maddi yükü epeyce değerli olan ihtiyaçlarını banka kredileri ile almak isterler. Buna bağlı olarak da her vatandaşın ev almak ve araç almak gibi bir fikri olduğunda banka kredilerini araştırmaya başladığı görülür. Peki; araştırmalar yapılırken bir banka müşterisi en fazla hangi konuları araştırır? Ve hangi toleransların banka tarafından kendisine tanınmasını ister?

  • Kredi almak istediği bankanın aldığı kredinin üzerine çok fazla miktarda fark almamasına
  • Düşük kredi notu olmasına rağmen kendisine banka tarafından kredi verilmesine
  • Almış olduğu ev veya araç için çok fazla peşinat istememesine
  • Krediye başvuru yaptıktan sonra çok hızlı bir şekilde kendisine dönüş yapılmasına
  • Banka tarafından kendisine verilecek olan kredinin hakkında kendisine ayrıntılı bilgi verilmesini
  • Bir banka müşterisi olarak ödeme zorluğu çekildiğinde banka tarafından bir çok alternatifin kendisine sunulmasını
  • Almış olduğu kredinin kendi bütçesinden ne çok fazla yüksek ne de çok alçak verilmesini

Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler dahilinde Kuveyt Türk araç kredisi veya Kuveyt Türk ev kredisi almanız mümkündür. Çünkü bu seçeneklerin hepsinin bu finans kurumu tarafından gözden geçirilerek vatandaşlara verildiği bilinmektedir.

arac ktredi

Cevapla

Scroll To Top