En Son Yazılar

Miles&Smiles Kredi Kartı ile MTV ödeyenler 3 taksit kazanıyor

Her motorlu araç sahibinin ödemek durumunda olduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi için son günler yaklaşıyor. Devlet tarafından belirlendiği üzere her yıl Ocak ve Temmuz ayında iki seferde ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ikinci taksiti için belirlemiş olan son gün 31 Temmuz.

MTV borcunu Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den veya bankalardan ödeyebilirsiniz. Ödemeyi nakit veya kredi kartıyla yapmanız mümkün. MTV tutarlarının artması, daha uygun koşullarda ödeme olanağı sağladığı için araç sahiplerini taksit yapmaya yönlendiriyor. Taksitli ödeme olanakları sayesinde, Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunu çok daha rahat koşullarda ödeme şansı var. Borcunuzu daha uzun vadede ödemek istiyorsanız, son günü 1 Ağustos olarak belirlenmiş kampanya kapsamında, Miles&Smiles  kredi kartınızı kullanarak 3 taksitle MTV ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemelerinizi, Garanti Bankası’nın resmi uçuş kartı Miles&Smiles ile gib.gov.tr, Garanti İnternet/Garanti Cep, BonusFlaş, garanti.com.tr ‘den, kolayca ve ücretsiz 3 taksit avantajı ile yapmayı tercih ediyorsanız buraya tıklayınız.

Garanti Bankası kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde Samsung’da %25 indirim uygulanacak. Kampanya kapsamında Genpa Ailem sitesinde Samsung Galaxy J2 (SM-J200F) 527 TL, Samsung A5 2016 (SM-A510F) 1.289 TL, Samsung Galaxy Tab A 2016 (SM-T280) 410 TL ve hızlı araç şarjı 35 TL KDV dahil fiyatla sunulacak; kampanya fiyatı, Samsung Galaxy J2 cep telefonu modelinde ürünün tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %25 indirime denk gelmekte. Galaxy J2 ürünü 1.000 adet ile sınırlı.

Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 12 Ağustos 2016 tarihine kadar kısa mesaj ile gönderilecek. kodlar 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli. Kampanyadan yararlanmak için Genpa Ailem sitesine üye olunması gerekiyor. Kampanya hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak için https://www.milesandsmiles.net/mtv-odeme adresini ziyaret edebilirsiniz.

BonusFlaş ile ödeme yapmayı tercih edenlerin yapacağı işlem oldukça kolay. MTV ödemesini gerçekleştirmek için birkaç basit adımı takip etmeniz yeterli.  Uygulamanın en güncel versiyonunu App Store ve ya GooglePlay Store’dan indirdikten sonra, bonusflas.com.tr adresinde ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Siz de bir Miles&Smiles kredi kartı  sahibiyseniz, 3 taksitli MTV ödeme fırsatından yararlanarak taşıt verginizi uygun koşullarla ödemenin keyfini yaşayın.

Cevapla

Scroll To Top