En Son Yazılar

Kategori Arşivi: Frankfurt Otomobil Fuarı

Frankfurt Auto Show, Frankfurt Motor Show olarakda bilinen Dünyanın en büyük motor fuarı olarak bilinen orjinal adı Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) olan Frankfurt Otomobil Fuarı Almanyanın Frankfurt şehrinde yapılmaktadır. Genelde Alman otomobil firmalarının gövde gösterisi yaptığı otomobil fuarına tüm dünyadan büyük otomobil markaları katılmaktadır.

Mercedes-Benz, yakıt hücreli hibrit otomobili

Mercedes-Benz, 14-24 Eylül tarihlerinde ziyarete açık olacak 2017 Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA), mobilitenin geleceğine yön veren çözümlerle yer alıyor. Bu yıl 67’ncisi düzenlenen Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Mercedes-Benz, görkemli standında ziyaretçilerini dijital görüntülerle odağına aldığı geleceğin otomobil dünyasına yolculuğa çıkarmaya hazırlanırken yenilikçi konsept otomobillerin de aralarında olduğu 100’e yakın aracını sergiliyor. Mercedes-Benz’in 11.000 metrekareye kurulu fuar alanının planlaması ve ... Devamını Oku »

2014 Opel Insignia Yenilenerek Frankfurtta tanıtıldı.

2014 Opel Insignia

100km hıza 6.3 saniyede çıkan 325 beygirlik motoru ile Opel Insignia OPC Tourer ve diğer Insignia modelleri yenilenmiş tasarım ve özellikleri ile Franfurt Otomobil Fuarında göz doldurdu. Devamını Oku »

2014 Renault Megane Makyajlanmış Haliyle Frankfurt Otomobil Fuarında

2014 Renault Megane

Renault Mégane‘nın en yeni hali eklene yeni özellikleri ve yapılan tasarımsal düzenlemeler ile 2014 Renault Mégane olarak Frankfurt Otomobil fuarında görücüye çıktı. Devamını Oku »

Fiat Freemont frankfurt otomobil fuarında Black Code adıyla tanıtıldı.

Fiat Freemont Black Code

Fiat firmasının Dodge firmasıyla yaptığı protokol ile tasarlanıp üretilen SUV sınıfının yeni oyuncusu Fiat Freemont italyan apple pie olarak tasvir ediliyor. Devamını Oku »

En sağlam otomobil ünvanını elinde tutan Volvo’nun Concept Coupe modeli Frankfurttaydı.

Volvo Concept Coupe

Frankfurt otomobil fuarında Alman otomobil markalarının yanında gövde gösterisi yapan isveçli otomobil devi Volvo uzun kasalı GT modeli ile göz doldurdu. Devamını Oku »

2015 BMW i8 geleceğe hızlı bir yolculuk sunuyor.

2015 BMW i8

Frankfurt otomobil fuarının gözdelerinden BMW i8 serisinin tanıtımı hatta satış fiyatı bile duyuruldu. 135.700 $ Devamını Oku »

Opel Monza Konsept Frankfurt Otomobil Fuarında Tanıtıldı + Video

Opel Monza Concept Frankfurt

Dünyanın en prestijli otomobil fuarlarından olan ve Alman otomobil markalarının gövde gösterisi yaptığı Frankfurt Autoshow da Opel kanatlı spor otombil konsepti Monza‘yı tanıttı. Devamını Oku »

Audi Nanuk Concept Frankfurt Autoshow da ilgi odağı oldu.

Audi Nanuk Quattro Concept

İtalyan spor otomobil tasarımlarına rakip olabilecek özelliklerde yeni tanıtlan Audi Nanuk Concept göz doldurdu. Devamını Oku »

2014 Mercedes-Benz S-Class Frankfurt Otomobil fuarında tanıtıldı.

Mercedes Benz S Class Coupe

Yeni nesilinde hem görsel hemde teknolojik iyileştirmeler yapılan Mercedes-Benz S-Class’da CLA tarzı ön tasarım dikkatleri çekiyor. 4.6 litre V8 motor ile 449 beygir güç üreten Mercedes-Benz S-Class çin daha güçlü versiyonlarında çıkacağı duyumları alındı. Mercedes-Benz S-Class inceleme ve yorumlarının ilerleyen zamanlarda daha detaylı olacağını bildirirken sizleri yeni model Mercedes-Benz S-Class ile baş başa bırakıyoruz. Devamını Oku »

Audi A3 Cabrio fotoğrafları Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi basına sızdı.

Yeni Audi A3 Cabrio

Frankfurt Autoshow öncesi yeni model arabaların fotoğraf ve bilgileri için sızdırma ve sızdırmama mücadelesi devam ediyor. Devamını Oku »

Scroll To Top