Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Kategori Arşivi: Hyundai

2. El Araç Satışlarında En Çok Tercih Edilen Markalar

2el araç sahibi olmaya karar verdiğimiz durumlarda internet üzerinden ya da belirli kaynaklardan faydalanarak uzun soluklu bir araştırma sürecine gireriz. Alacağımız aracın özellikleri, kullanımı, kronik arızaları hatta hangi ülkede üretildiğine kadar bilgi sahibi olmak bu konuda bize ciddi faydalar sağlar. Satışlarda belirli markaların araçları ve piyasada oldukça tercih edilen modelleri vardır. Sizler için en çok tercih edilen bu araçları araştırdık. ... Devamını Oku »

Yeni Nesil Hyundai Genesis çok dikkat çekiyor.

Yeni Hyundai Genesis

Lüks makam aracı alanında rakiplerine bende varım diyen yeni hyndai genesis 3.8 Litre 311 beygir gücündeki motoru ile 8 ileri otomatik vites ile kendini gösteriyor. 2. nesil olarak ortaya çıkan Genesis güç, konfor, lüksü bir arada sunuyor. Sportif ve estetik dış görünüşüne ön geniş ızgara üzerinde kanatlı genesis logosuyla bütünlük katan yeni hyundai genesis’in dış görünüm kadar iç konsol görüntüsü ... Devamını Oku »

2014 Hyundai Elantra Detaylı İnceleme

2014 Hyundai Elantra

Yeni nesil Hyundai Elantra’da daha yüksek performans ve sportiflik ön plana çıkartılmış ve kapsamlı bir tasarım yükseltilmesi yapılmış görünüyor. Devamını Oku »

A Segmentinin Çehresini Değiştiren Yeni i10 Türkiyede’de Satışa Sunuldu

Donanım seviyesi, konforu ve tasarımıyla A segmentinin standartlarını yeniden belirleyen Yeni i10 Türkiye pazarında satışa sunuldu. Hyundai için önemli bir yere sahip olan ve tamamı Türkiye’de üretilecek olan Yeni i10, 1.0 lt D-CVVT Style düz vites versiyonuyla birlikte 28.490 TL’ye satılıyor. İlk kez 2013 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tüm dünyaya tanıtılan ve geçtiğimiz ay düzenlenen törenle üretimine başlanan Yeni Hyundai i10’un ... Devamını Oku »

2014 model Hyundai Elantra görüntüleri yayınlandı.

2014 Hyundai Elantra

Türkiyede de fabrikası olan Hyundai otomobil firması 2014 Elantra modelinin görsellerini kendi facebook sayfasında paylaştı. Devamını Oku »

Hyundai ix35 Fuel Cell – Dünyanın ilk %100 hidrojenle çalışan otomobili.

Hyundai ix35 Fuel Cell

1998 yılında hidrojen yakıtı üzerine çalışmalarınıo başlatan Hundai ix35 Fuel Cell ile çalışmaların sonucunu almayı hedefliyor. Devamını Oku »

En Güvenilir Arabalar Hangileridir?

En iyi 10 otomobil

46.000 den fazla sürücünün deneyimlerine bakılarak yapılan araştırmada en güvenilir otomobiller için bir liste hazırlandı. Devamını Oku »

Scroll To Top