En Son Yazılar

Kategori Arşivi: New York Auto Show

27 28 Mart 2013 – 7 Nisan 2013 tarihleri arasında New York şehrinde düzenlenen NewYork Auto Show Amerika kıtasının en büyük otomobil fuarı olarak bilinmektedir. Başta Amerika otomobil pazarı olmak üzere birçok büyük pazarı hedefleyen otomobiller bu fuarda gösterilmektedir.

Newyork Otomobil Fuarı Başladı.

2014 yılının en prestijli otomobil fuarları arasında gösterilen Newyork Otomobil Fuarı bir çok model için gün yüzüne çıkma günü oldu. Infiniti, Land Rover, Dodge, Mercedes-Benz, BMW, Bugatti, Aston Martin, Audi, Toyota gibi birçok markanın yeni modellerini tanıttığı ve otomobil meraklılarının akın ettiği Newyork Autoshow dan bazı kareleri yüksek çözünürlüklü otomobil fotoğrafı olarak sizin için derledik. 136 adet yüksek çözünürlüklü otomobil ... Devamını Oku »

Subaru Viziv Concept Çok Farklı

Cenevre Otomobil fuarında tanıtılan ve newyork otomobil fuarında dahada geliştirilen Konsept otomobil dikkatleri üzerine çekiyor. Devamını Oku »

2014 Scion TC tazelenmiş görünümü ile beğeni topladı.

Newyork otomobil fuarında yeni versiyonunu tanıtan toyota ikinci markası Scion TC çok beğenildi. Yeni dış görünüm ve yeni kabin teknolojileri bu fiyata bu arabamı dedirten özellikleri barındıran bir otomobil karşımıza çıkkı. Tamamen yeniden şekillendirilen far ve kaput bölgesi iç kabinde dokunmatik bilgi ve eğlence sistemi Premium Ses ve navigasyon sistemi ile internet radyo ugulaması ile tamamlanıyor. Otomatik vites istenldiğinde manuel ... Devamını Oku »

Yeni 2014 Kia Soul Hatchback Detayları + Video

Kia Track Concept üzerinden ikinci nesil Kia Seul oluşturan Kia özgün tasarımıyla dikkatleri topluyor. Devamını Oku »

2014 BMW 328d 4 silindiriyle yollara hazır.

Yakıt ekonomisini göz önünde bulunduran BMW firması 2014 BMW 328d modelinde bunu oldukça uygulamış görünüyor. Devamını Oku »

2014 Mitsubishi Mirage Küçük ve Çok Az Yakıyor.

Mitsubishi’nin 2011 de piyasaya sunduğu ve üzerinde birçok yenilik yaptığı Mirage Newyork Otomobil Fuarındaydı. Devamını Oku »

Audi S3 Sedan 0’dan 100km ye 4.7 saniyede çıkıyor.

Audi A3 sedan olarak beklenen ve Audi S3 Sedan adını alan alan model oldukça sportif bir sedan olarak karşımıza çıktı. Devamını Oku »

2014 Cadillac CTS da yeni tasarım ve daha güçlü motor var. +Video

Newyork otomobil fuarında tanıtılan 2014 Cadillac CTS spor lüks sedan’a en iyi örnek verilebilecek otomobil. Devamını Oku »

2014 Subaru XV Crosstrek Hybrid Newyork Otomobil Fuarında Tanıtıldı.

Hem benzin hemde elektrik kullanabilen 2014 Subaru XV Crosstrek Hybrid çevreci yönüyle dikkatleri üzerine çekti. Devamını Oku »

2014 Chevy Camaro Z-28 geri döndü! +Video

Chevrolet ‘in efsanevi Z-28 lakaplı modeli mezardan geri müthiş döndü. Devamını Oku »

Scroll To Top