En Son Yazılar

Kategori Arşivi: Opel

Opel

2. El Opel mi Arıyorsunuz?

İkinci El Opel

İkinci el otomobil satışı sıfır otomobil satışının üzerinde seyrederken ikinci el otomobil alanlar için bazı kriterler ön plana çıkmaktadır. Bunlardan birincisi ikinci el piyasası hareketli olan ve elde kalmayacak sağlam bir araç olmasıdır. Bu alanda Claudia Schiffer’ında “O bir Alman” sloganıyla reklam yüzü olduğu ve son yıllarda Türkiye’de yükselişe geçen Opel marka araçlar tercih edilmektedir. İkinci el otomobiller için en ... Devamını Oku »

2014 Opel Insignia Yenilenerek Frankfurtta tanıtıldı.

2014 Opel Insignia

100km hıza 6.3 saniyede çıkan 325 beygirlik motoru ile Opel Insignia OPC Tourer ve diğer Insignia modelleri yenilenmiş tasarım ve özellikleri ile Franfurt Otomobil Fuarında göz doldurdu. Devamını Oku »

Opel Monza Konsept Frankfurt Otomobil Fuarında Tanıtıldı + Video

Opel Monza Concept Frankfurt

Dünyanın en prestijli otomobil fuarlarından olan ve Alman otomobil markalarının gövde gösterisi yaptığı Frankfurt Autoshow da Opel kanatlı spor otombil konsepti Monza‘yı tanıttı. Devamını Oku »

2013 Opel Cadcada 1.6 Turbo Otomatik Göz Doldurdu.

2014 Opel Cascada

Cenevre Otomobil Fuarında tanıtılan D segmentin öne çıkan otomobillerinden Opel Cascada cabrio modelinin Turbo otomatik vites versiyonu ile oldukça performanslı görünüyor. Devamını Oku »

Bir otomobil ama birçok kişilik Opel Adam

Opel Corsa’nın altında yer alan küçük şehir otomobili üç farklı model ile geldi. Devamını Oku »

Scroll To Top