Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Kategori Arşivi: Peugeot

1900 lü yılların sonlarına doğru bisiklet üreten bir firma olarak kurulmuş Fransız otomobil, bisiklet ve motorsiklet markasıdır.

2. El Araç Satışlarında En Çok Tercih Edilen Markalar

2el araç sahibi olmaya karar verdiğimiz durumlarda internet üzerinden ya da belirli kaynaklardan faydalanarak uzun soluklu bir araştırma sürecine gireriz. Alacağımız aracın özellikleri, kullanımı, kronik arızaları hatta hangi ülkede üretildiğine kadar bilgi sahibi olmak bu konuda bize ciddi faydalar sağlar. Satışlarda belirli markaların araçları ve piyasada oldukça tercih edilen modelleri vardır. Sizler için en çok tercih edilen bu araçları araştırdık. ... Devamını Oku »

Peugeot Frankfurt Motor Show’a 30 farklı model ile çıkartma yapacak.

Peugeot Frankfurt Otomobil Fuarı Modelleri

Otomotiv sektörünün lideri olan Almanların en büyük fuarı Frankfurt Otomobil fuarında Fransız Peugeot markası 30 farklı modeli ile gövde gösterisi yapmayı planlıyor. Özellikle yılın otomobili seçilen Volkswagen Golf serisine rakip olabilecek yeni Peugeot 308’in ön plana çıkmasının beklendiği Peugeot Standında Peugeot 308, 3008, 208, 2008, 5008, RCZ R ve birçok alt modeli ile en genç sürücüden en yaşlı sürücüye kadar her ... Devamını Oku »

2014 Yeni Peugeot 308 Ortaya Çıktı.

Yeni nesil 308 olarak piyasaya sürülecek olan Yeni Peugeot 308 ait ilk fotoğraflar yayınlandı. Devamını Oku »

Yeni Peugeot 208 GTi Haziranda Türkiye’de

En şöhretli sportif Peuget olan 2005 GTi’nin en son versiyonu olan 208 GTi gücüne güç katmış olarak geliyor. Devamını Oku »

Yeni Peugeot RCZ GT göründüğünden fazlasını sunuyor.

En iyi 10 coupe arabadan birisi kabul edilen Yeni Peugeot RCZ GT sınıfının en dolu özellikleri olan modeli olarak biliniyor. Otomobilin, tasarımından, iç mekanına, kullanılan teknolojilere ve kullanım kolaylığına kadar herşey tam bir otomobil mühendisliğ harikasıdır. 1.6 4 silindirli turbo motoru ve 6 ileri manuel vitesi ve vitesler arası kısa mesafesiyle oldukça iyi performans vermektedir.   Devamını Oku »

Peugeot 301 Yakıt Tüketiminde En Cimri Otomobil Çıktı.

Peugeot Türkiye tarafından Türkiyenin en kuzeyinden en güneyine neredeyse bedavaya gitti. Devamını Oku »

Peugeot’nun yeni kompakt şehir SUV modeli 2008

B segmentine hitap eden Aile otomobili 2008 ile şehirde trafik daha eğlenceli olacak. Devamını Oku »

Scroll To Top