Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Kategori Arşivi: Toyota

Toyota

Toyota GT86 CS – R3 Ralli Otomobilini Tanıttı.

2015 Toyota GT86

Toyota Motorsport GmbH Formula, Le Mans gibi motor sporları için defalarca otomobil geliştirdi. Ve şimdi en son ralli otomobilini tanıttı. Devamını Oku »

Toyota başkanı Takeshi Uchiyamada Toyota Supra için hedef belirliyor.

Toyota Supra Render Cizimleri 01

Toyota’nın Toyota Supra hakkında planlarıyla ilgili bir çok söylenti çıktı. Peki Toyota Supra hakkında Toyota’nın planları neler? Devamını Oku »

En Güvenilir Arabalar Hangileridir?

En iyi 10 otomobil

46.000 den fazla sürücünün deneyimlerine bakılarak yapılan araştırmada en güvenilir otomobiller için bir liste hazırlandı. Devamını Oku »

2014 Model Toyota Corolla Güncel Video ve Fotoğraflar

Yeni corolla için Toyota tarafından resmi tanıtım esnasında çekilen fotoğraf ve videolar ile özel tanıtım videoları.. 2014 Toyota’nın resmi tanıtımı ve inceleme notlarını barındıran video ve resimler aşağıda yer almaktadır. Fotoğraflar Toyota tarafından tanıtım esnasında çekilen resmi gerçek fotoğraflardır. Detaylı Teknik İnceleme Yazısı İçin Buraya tıklayınız 2014 Model Toyota Corolla Bir önceki daha detaylı bilgi içeren incelemesini okumak buraya tıklayınız. ... Devamını Oku »

2014 Toyota Corolla Euro-spec Ön Tanıtım Yapıldı.

Büyük ve ihtişamlı jantları, karartılmış ön şerit ve döşemesiyle nihayet 2014 Model Toyota Corolla Euro-spec tanıtıldı. Devamını Oku »

2014 Toyota Corolla Baştan Sona Yeni Bir Otomobil. Detaylı İnceleme

Daha güçlü, daha kullanışlı ve ergonomik iç mekan ve daha teknolojik donanım ile yepyeni bir toyota corolla karşımıza çıkıyor. Devamını Oku »

1967 Toyota 2000GT Asyanın En Pahalı Arabası Oldu.

RM Auctions tarafından 1.2 Milyon Dolar’a alınan 1967 model Toyota 2000GT Asya kıtasının en pahalı otomobili olma ünvanını kazandı. Devamını Oku »

2014 Yeni Toyota Corolla Ayrıntıları Sızdı. +Video

Bu yıl devamlı sızdırılan Toyota haberlerine yeni Toyota Corolla Sedan’da eklendi. Devamını Oku »

Çok işlevsel bir otomobil Toyota Me.We + Video.

Ross Lovegrove tarafından tasarlanan Renault Twin’Z nin daha iyi bir alternatifi olan Toyota Me.We Toyota tarafından tanıtıldı. Devamını Oku »

2013 Toyota RAV4 incelemesi

Honda CR-V’ye rakip sınıf arkadaşı Toyota RAV4 oldukça iddialı görünüyor. Devamını Oku »

Scroll To Top