Perşembe , 22 Ağustos 2019
En Son Yazılar

Uzun Yolda Yeni Yol Arkadaşınız Ducato

Fiat’ın ticari araçları arasında daha geniş, daha dayanıklı ve yüksek performansıyla öne çıkan Ducato Ailesi, güçlü bir iş ortağı olmaya aday. Şık dış tasarımıyla sınıfının en iyi tasarımına sahip modellerden biri olan Fiat Ducato, hafif ticari araç kavramıyla birlikte güçlü bir dinamizm, güvenlik, kalite ve dayanıklılık hissini ortaya koyuyor. Gelin Ducato Van ve Ducato Minibüs modellerini yakından tanıyalım:

Fiat Ducato Van
Fiat Ducato Van, 15″ ve 16″’lik jantları, çift parabolik halojen farları, 270º açılan arka kanatlı kapıları ve üstün yük kapasitesiyle beklentinizden fazlasını sunuyor. 4 silindirli Multijet 16V motorla çalışan araç, 115 multijet ve 130 multijet motor gücüne sahip.

4 disk fren ve EBD’li ABS fren sistemi bulunan otomobilin 5 ileri+geri  ve 6 ileri+geri şanzıman seçenekleri bulunuyor. Maksimum 3500 kg’ya kadar ağırlık taşıyabilen Fiat Ducato Van, dayanıklılığı, konforu ve yüksek performansıyla en iyi ortağınız olmaya aday. 115 multijet’de 100 km’de ortalama 6.3 yakıt tüketimine sahip Ducato Van, 130 multijet’de ortalama 7.1 lt yakıt tüketimi sağlıyor. 1.870 mm genişliğinde son derece ergonomik bir iç hacim sunan araç, hız sınırlandırma özellikli hız kontrol ünitesi ile konforlu ve güvenli bir sürüş sağlıyor.

“İşlevselliğe bağlı tasarım” anlayışını bir adım ileri taşıyan Ducato, motor performansını artırmaya yardımcı olan geniş krom boyalı ızgara, bakım ve tamir maliyetini düşürmek için tasarlanmış üç parçalı ön tampon ve geniş motor kaputuyla dikkat çekiyor. Ayrıca sınıfında ilk kez kullanılan led gündüz farlarıyla donatılmış, yüksek konumda bulunan yeni ön farlara sahip.

Fiat Ducato Van,  gelişmiş güvenlik donanımlarıyla da dikkat çekiyor. Üç noktadan bağlantılı yükseklik ayarlı emniyet kemerleri, gündüz farı, yükseklik ayarlı ön koltuk kafalıkları, viraj denge mili, 4 Sensörlü ABS + EBD, Sürücü hava yastığı, ESC (Elektronik Denge Kontrol Sistemi), ROM (Devrilme önleyici sistem), ASR (Antipatinaj sistemi), Hillholder (yokuş kalkış destek sistemi), HBA (Panik fren destek sistemi), LAC (Yük denge kontrol sistemi), MSR (Motor Tork düzenleyicisi), Sürüş Destek Sistemleri Paketi ile güvenli bir yolculuk vaat ediyor.

Elektrikli ön camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilitleme, elektrik kumandalı ve rezistanslı dış dikiz aynaları, yol bilgisayarı, ön göğüste ilave 12 Volt elektrik çıkışı, manuel klimasıyla da konfor ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

Fiat Ducato Minibüs
4 silindirli Multijet 16V motora ve 6 ileri vites + geri vites şanzımana sahip yeni Fiat Ducato minibüs, Ortalama 7.1 lt\ 100km yakıt tüketimi sağlıyor.

15 m3, 13 m3 ve 11.5 m3 olmak üzere 3 boyuta sahip Fiat Ducato minibüs, 2,050 mm’lik ferah ve geniş iç hacme sahip. Ducato minibüs, konfor, güç, güvenlik, yakıt tasarrufu ve performans adına aradığınız her şeyi fazlasıyla sunuyor.

Ducato Minibüs, yüksekliği ayarlanabilir hidrolik direksiyon, Orta konsolda telefon ve bardak tutucu, 360 derece dönebilen, kendinden emniyet kemerli sürücü koltuğu, 360 derece dönebilen, kendinden emniyet kemerli ön yolcu koltuğu, Sürücü koltuğu bel ayarı + kol dayama, Sürücü koltuğu bel ayarı ve sağ/sol kolçak, Ön yolcu koltuğunda sağ/sol kol dayama, Sürücü koltuğu altı yönde ayarı, Tekli ön yolcu koltuğu altı yönde ayarı, yükseklik ayarlı ön koltuk kafalıkları, LUX tip sırt yatarlı yolcu koltukları, Koridor tarafı kolçaklı yolcu koltukları, Sabit sırtlı CITY tip koltuklar ile yolculara konforlu bir seyahat vaat ediyor.

Fiat Ducato minibüs çeşitli teknolojik donanımları da bünyesinde barındırıyor. Bluetooth’lu radyo, orta konsolda AUX/USB girişi, Bluetoothlu/Aux ve USB girişli 7″ dokunmatik ekranlı multimedya sistemi ile cep telefonunuza ve internete kolayca bağlanma imkanı veriyor.

Türkiye haritalı Navigasyon, elektrik kumandalı dış dikiz aynaları, elektrikli ön camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilitleme, hız sınırlamalı cruise control, atermik camlar, 6 adet LED ışıklı iç aydınlatma, yolcu bölümü uzun aydınlatma LED lambası, yolcu üstü LED ışıklı hava difüzörlü iç aydınlatma ünitesi, türbin kanal entegre tavan, türbin tavanlı tavan kliması, önden üflemeli yolcu bölümü kliması, yolcu bölümü ilave ısıtıcısı (kalorifer) ile konforlu bir sürüş keyfi yaşatıyor.  Yolcularınız için ideal bir ulaşım aracı olan Ducato Minibüs, sizin için de kazançlı bir iş ortağı olacak.

Eğer ihtiyacınız olan geniş yük kapasitesine sahip, dayanıklı ve güçlü bir kamyonet ise Fiat Ducato kamyonet sizin için ideal bir tercih olabilir. Fiat Ducato ailesi hakkında detaylı bilgi edinmek için http://www.fiat.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

Scroll To Top